ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Опра Винфри е лезбејка?

Опра многу често беше гледана во друштво на нејзината пријателка Гејл Кинг, а без придружба на нејзиниот партнер Стедман Греам, па дури и неа не ја изненадило тоа што луѓето мислат дека е геј.

Опра и Гејл никогаш не ја криеле својата приврзаност која ја чуствуваат една спрема друга.

„Работата е во тоа, ако ние сме навистина хомосексуалки, тоа би го признале“, изјавила Гејл.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0