ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Поради оваа старлета фудбалерот на Тотенхем ја остави поранешната девојка со која го снимаше домашното секс видео

Поради оваа старлета фудбалерот на Тотенхем ја остави поранешната девојка со која го снимаше домашното секс видео

1 мин читање

Фудбалерот на Тотенхем Деле Али оваа сезона има големи проблеми со повредите кои го одвоија од теренот, но во меѓувреме остана и без девојката Руби Меј.

Англиските медиуми на големо пишуваат дека англискиот репрезентативец сам одлучил да ја прекине врската со бринетата, а сето тоа поради атрактивната старлета Меган Бартон- Хансон.

Медиумите пишуваат и дека тие се запознале пред неколку месеци и дека тајно се гледаат.

-Му се допадна на прв поглед и одма отиде до неа. Веднаш му падна во очи и го побара телефонот и ја повика на вечера. Меган била возбудена. Помеѓу него и Руби се е готово, вели извор близок до фудбалерот за „Сан“.

Деле и рекол на руби дека повеќе не иде меѓу нив една година откако тие беа во центарот на вниманието по нивниот секс скандал и домашно порно видео.