ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > По овие нозе лудуваше цела Југославија: Брена позираше во прекратко фустанче дигајќи ги двете нозе среде мост

По овие нозе лудуваше цела Југославија: Брена позираше во прекратко фустанче дигајќи ги двете нозе среде мост

Пејачката Лепа Брена овие денови е на одмор на луксузната дестинација Бора Бора заедно со семејството.

Оттаму пејачката редовно ги почестува фановите со интересни фотографии од залез на сонцето, храната, рајската убавина, но и со нејзината провокативност.

Пејачката откако сподели фотографија во бикини, овој пат позираше во прекратко фустанче кревајќи ги нозете на мост.

Фановите едногласно и порачаа дека тие се тие нозе по кој лудуваше цела Југославија.