ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > По црвениот тепих се прошетаа најубавите жени на светот, а потоа се појави таа и го украде шоуто

По црвениот тепих се прошетаа најубавите жени на светот, а потоа се појави таа и го украде шоуто

Вчера во Лос Анџелес беа доделени Златните глобуси по 76 пат, а на црвениот тепих се прошетаа некои од најпознатите ѕвезди од светот на филмот.

На манифестацијата која се случува секогаш пред Оскарите големо внимание привлече и пејачката која измината година имаше блескава кариера на филмски план.

А кој се беше дел од оваа церемонија можете да видите во продолжение: