ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Претставен нов концепт за 2019 на Mazda3 седан и Mazda3 Хечбек


Од седиштето на Мазда претставија нов концепт, на Мазда3 возилата во верзија на седан и хечбек , за повеќе информации погледнето го видеото.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0