ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Прилепчанец каснат од куче скитник

На 17.12.2018 година во 01:00 часот во полициската станица Центар Х.З.(20) од Прилеп, пријавил дека на 16.12.2018 година околу 23:15 часот на булевар  „Кочо Рацин“ бил каснат од куче скитник.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0