ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Пристигна летото за неа- македонската фолкерка ужива во бикини и коктели

Пристигна летото за неа- македонската фолкерка ужива во бикини и коктели

Македонската фолк пејачка Ирена Спасовска деновиве е на одмор во Доха, главниот град на Катар. Таа на социјалните мрежи постојано објавува слики и видеа од егзотичното патување.

„Прекрасен ден поминат во молот на шеикот – со вештачко небо, канали, гондоли“, напиша Ирена покрај фотографиите на кои таа ужива покрај згоден Арап.

Погледнете: