ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Пронајдени две исчезнати лица од Скопје

1 мин читање

МВР денеска информираше дека пронајдени се две лица, откако вчера во нивниот извадок за дневни настани, имаше две пријави за исчезнати 22-годишниот Б.М. и за 14-годишно девојче.

„Во врска со исчезнатото лице Б.М.(22) објавено на сајтот на МВР во текот на вчерашниот ден (13.12.), ве информираме дека Б.М. е пронајдена. Во врска со исчезнатото лице на возраст од 14 години објавено на сајтот на МВР во текот на вчерашниот ден (13.12.), ве информираме дека лицето е пронајдено“, велат од МВР.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0