ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Револтиран жител на општина Бутел му порача на градоначалникот: Никогаш повеќе Велимир Смилевски, избори се ближат

Жителот на општина Бутел и новинарот Нерџи Валмир Кучи на својот Фејсбук профил сподели статус во кој вели дека ова не се улици на некоја населба во Кандахар, туку во општина Бутел.

Тој покрај фотографиите наведува дека Велимир Смилевски никогаш повеќе, избори се ближат, пишува жителот и новинар на општина Бутел.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0