ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Ретко се појавуваат заедно, но вчера направија спектакл – Никој не ги тргаше очите од Ирина Шаек и Бредли Купер

Ретко се појавуваат заедно, но вчера направија спектакл – Никој не ги тргаше очите од Ирина Шаек и Бредли Купер

1 мин читање

Во Лос Анџелес вчера се одржа 76-тото по ред доделување на Златен глобус, а оваа манифестација го собра кремот на Холивуд.

Убавата Русинка Ирина Шаек го придружуваше партнерот Бредли Купер кој беше една од главните ѕвездите на вечерта со оглед на големито број номинации на неговиот филм „Ѕвездата е родена“.

Згодниот актер мамеше воздишки кај жените со својот изглед. Неговата избраничка пак, очекувано ги собра погледите на сите.

Како изгледаше парот на оваа гала вечер, погледнете од фотографиите во продолжение.