ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Сакала да го изненади со секси чорапи, а тој ѝ ја скршил ногата

Австралијка сакала да го изненади сопругот со секси црни чорапи, а тој ѝ ги скршил нозете, всушност сакајќи да ја заштити жената. Чорапите имале дизајн на змија.

Кога човекот ги видел чорапите под прекривката, мислел дека се змии, земал бејзбол палка и почнал да удира.

Во целата паника, изненаденост и врескање, тој додека сфатил дека тоа се нозете на жената, стапалото веќе ѝ било скршено на неколку места.

Таа добила гипс на ногата, и засега добро се опоравува.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0