ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Сара Мејс е секси мама во елегантно црно – бело издание без градник

1 мин читање

Пред породувањето пејачката Сара Мејс беше доста активна на професионален план, а тоа продолжи така и откако бебенцето Илина дојде на свет.

Мајчината преданост е нејзината примарна преокупација, но според она што го објавува на социјалните мрежи, пејачката знае како да го организира времето и да се посвети на кариерата.

Имено, меѓу последните објави од нејзиниот профил на социјалните мрежи се најде фотографија на која таа позира во елегантно црно-бело издание.

Под сакото Сара не облече градник и на софистициран и умерен начин покажа како умее да го нагласи сексапилот.

Кој е поводот за ваквиот изглед и фотосесија, останува да видиме…

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0