ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Музика > Светски тренд на македонската музичка сцена: Либеро бенд ја објавија нивната „Најмила“

Светски тренд на македонската музичка сцена: Либеро бенд ја објавија нивната „Најмила“

Момците од Либеро бенд повторно ја изненадија публиката.

Со нивната најнова песна „Најмила“ која денес ја промовираа заедно со видео запис го донесоа светскиот тренд на македонската музичка сцена.

Квалитетот кој го промовираат и нивните таленти се најголема причина зошто се едни од најбараните бендови во Македонија.

Уживајте во нивната  „Најмила.“