ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Вести > Села го откачи Заев, се налути поради Таравари

Села го откачи Заев, се налути поради Таравари

Лидерот на алијансата за албанците Зијадин Села ја одбил поканата на лидерот на СДСМ Зоран Заев за средба околу можниот заеднички претседателски кандидат потврдуваат за ТВ 24 од Алијанса за Албанците.

Не сакале да седат на заедничка маса откако се одземени ингеренциите на Таравари.