ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Се венчал со виртуелна личност за 15.000 евра, мајка му одбила да присуствува на венчавката

1 мин читање

Јапонец се оженил за виртуелна личност и тоа го чинело 15.000 евра. Негова „избраничка“ е холограмска верзија на Хацуне Мико, популарната тинејџерска ѕвезда во Јапонија.

Акихико Кондо (35) организирал и прослава по повод „бракот“ со 3-Д верзијата на анимираното 16-годишно девојче.

Неговата мајка одбила да присуствува на венчавката.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0