ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Се појавија скандалозни фотографии од Меган во алкохолизирана состојба, а една фотографија од креветот ќе ве запрепасти

Се појавија скандалозни фотографии од Меган во алкохолизирана состојба, а една фотографија од креветот ќе ве запрепасти

Откако стана дел од кралското семејство Меган Маркл е под бурно око на јавноста и медиумите ширум целиот свет.

Овој пат приватните фотографии на Меган Маркл кое кралското семејство се обидувало да ги сокрие од очите на јавноста се појавија на социјалните мрежи.

Засега не е познато кој и како успеал да ги објави овие фотографии, а на некои од фотографиите таа спие со нејзиното куче и пие алкохол во алкохолизирана состојба, погледнете.