ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Се појави стара снимка, ќе се изненадите каков талент има Меган Маркл

На Јутјуб се појави снимка од Меган Маркл која датира од 1998 година.

Сегашната војвотка, тогаш 17годишна тинејџерка, пее божиќен дует со својата пријателка, актерката Натали Фримен.

Бројните обожаватели ги пофалија вокалните способности на Меган.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0