ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Се појави стара снимка, ќе се изненадите каков талент има Меган Маркл

Се појави стара снимка, ќе се изненадите каков талент има Меган Маркл

На Јутјуб се појави снимка од Меган Маркл која датира од 1998 година.

Сегашната војвотка, тогаш 17годишна тинејџерка, пее божиќен дует со својата пријателка, актерката Натали Фримен.

Бројните обожаватели ги пофалија вокалните способности на Меган.