ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Вести > Синот на амнестираниот терорист „заслужено“ во разузнавање

Синот на амнестираниот терорист „заслужено“ во разузнавање

1 мин читање

Синот на амнестираниот поранешен пратеник на ВМРО-ДПМНЕ Љубен Арнаудов од денеска ќе ги краси просториите на разузнавањето, односно на новоформираната Агенција за национална безбедност, пишува Република,

Последни подготовки со пред отстапување на Министерството за внатрешни работи и пред техничката влада, коментираат социјалните мрежи.

Синот на Амнестираниот “Терорист” кој стана миленик на деспотот Зоки, од денес ќе ги краси просториите на Разузнавањето #АНБ!#НемаПравдаНемаМир #НикогашПовеќеЗаев pic.twitter.com/Aesf7dHDRS

— caSyS Македонија (@KajMakamot) December 31, 2019