ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Магазин > Сите се вртат по нив: Најубави се родените во овие три хороскопски знаци

Сите се вртат по нив: Најубави се родените во овие три хороскопски знаци

Не тврдиме дека оваа поделба е исклучива, но според хороскопот, ова се трите најубави знаци.

ВАГА

Тие се извајани. Било да се работи за машки или женски припадник на знакот, Вагата е синоним за убавина. Како и кај Бикот, планетата Венера тука баш несебично во едно суштество спакувала совршенство без мана.

ШКОРПИЈА

Шкорпиите се богови на харизмата. Тие имаат магнетна привлечност и се неодоливи.

ЈАРЕЦ

Родените под овој знак имаат одлична предиспозиција да се занимаваат со моделство. Ова е најфотогеничен знак во хороскопот.