ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Скопјанец го пронашол мртов својот брат

Скопјанец го пронашол мртов својот брат

„На 26.12.2018 година во 18,27 часот Т.Д. пријавил дека во куќа на улица „Скупи“ во Скопје го пронашол неговиот брат Ж.Д.(54),  без знаци на живот.

Од доктор од Итна медицинска помош констатирана е смрт без видливи траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е дадено на обдукција“, се вели во извештајот на МВР.