ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Ракомет > Спектакуларниот цепелин на Лазаров и Манасков

Спектакуларниот цепелин на Лазаров и Манасков

Во тек е ракометниот натпревар на Светското првенство меѓу Македонија и Шпанија, а нашите ракометари постигнаа спектакуларен гол.

Погледнете го цепелинот на Кире Лазаров и Дејан Манасков: