ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Српска пејачка го “зграпчи“ Џони Деп во Белград

Српска пејачка го “зграпчи“ Џони Деп во Белград

Џони Деп деновиве е во Белград на снимање на најновиот филм, а неговите фанови се надеваат дека ќе го сретнат некаде на улица или во ресторан.

Најсреќна беше српската пејачка Ивана Николиќ, која го сретнала славниот актер во ресторан, му пришла и го замолила да се фотографираат.

Таа својата средба им ја раскажала и на медиумите.

„Му пријдов и го замиолив да се фотографираме. Седеше наспроти мојата маса“, рече пејачката и раскажа дека Џони Деп и го дал неговиот меил, а таа му се пофалила дека нејзиниот бенд често настапува на Карибите.

„Беше многу пристоен. Се надевам дека повторно ќе се сретнеме и дека ќе има можност да настапи со нас”, изјавила пејачката и своите фотографии ги објавила на Инстаграм.