ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Студеничани денес без вода

1 мин читање

ЈП „Водовод и канализација“ известува дека денес поради уличен дефект во ф-100мм на ул.2 над мостот во с.Студеничани, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од с.Студеничани до завршување.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0