ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Тепачка во холот на Транспортен Центар- Скопје: Едно лице заврши во Градска

1 мин читање

Синоќа во 00,15 часот С.С.(60) од Скопје пријавил дека на 23.12.2018 година во 19,00 часот во холот на Транспортен Центар- Скопје, бил физички нападнат од страна на едно лице кое го познавал.

Пријавителот потоа се упатил во Градската општа болница „Свети Наум Охридски“, каде од страна на лекар му биле констатирани телесни повреди.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0