ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Тројца тинејџери се пресметале вчера во автобус на ЈСП

Тројца тинејџери се пресметале вчера во автобус на ЈСП

Во текот на вчерашниот ден околу 14 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус на ЈСП на булевар „Митрополит Теодосија Гологанов“, настанала физичка пресметка помеѓу М.С.(18) и Б.М. (18), од една страна и А.Е. (19), од друга страна.

Тие биле приведени во Полициската станица Карпош и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.