ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Ракомет > Убава вест пред натпреварот со Шпанија: Гоце Георгиевски доби ќерка

Убава вест пред натпреварот со Шпанија: Гоце Георгиевски доби ќерка

Македонскиот репрезентативец, Гоце Гоергиевски вечерва ќе има посебни мотиви против Шпанија, тој по вторпат стана татко.

Македонскиот репрезентативец, Гоце Георгиевски вечерва ќе има посебни мотиви против Шпанија, тој по вторпат стана татко, неговата сопруга му подари ќерка.

Радосната вест, ракометарот кој има синче ја сподели на својот „Фејсбук“ профил и се заблагодари на поубавата половина, Симона.