ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Украсете го вашиот дом со природни елки и божиќни дрва за новогодишните празници

Украсете го вашиот дом со природни елки и божиќни дрва за новогодишните празници. Од понеделник до сабота од 8 до 16 часот можете да го посетите расадникот на Хорти Експерт МК и да си набавите божиќна жива елка.

fb-share-icon0
error

Ви се допаѓа натписов? Ве молиме препорачајте не на вашите пријатели :)