ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Уникатни рецепти за пица

1 мин читање

Пицата не мора да биде традиционално тркалезна, може да заземе разни форми и облици и пак да биде една, прекрасна, незаменлива – пица.

Тимот на Tasty подготви видео со рецепти како да направите различни видови на пица за секакви прилики и за сечии вкусови.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0