ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Урнебесно, во свој стил: Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша

Урнебесно, во свој стил: Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш.

И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува и на социјалната мрежа Инстаграм објави видео на кое ги коментира фотографиите.