ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Утре без вода корисниците од неколку улици во Општина Карпош

1 мин читање

Од ЈП Водовод и Канализација, информираат дека утре, вторник, поради двоење во шахта на Ф-1“  на ул.Варшавска 38, без водоснабдување од 09:00 часот ќе останат корисниците од следните улици: Варшавска, Хелсинки, Мексичка и Ташкентска до завршување на истиот. (општина Карпош)

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0