ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Фановите во депресија: Манчестер доби нов хит прекар- „ФК менструален циклус“

1 мин читање

Најтрофејниот англиски клуб Манчестер Јунајтед последните пет сезони е далеку од своето реноме и повеќе служи за потсмев кај љубителите на фудбалот во Англија.

Во таа насока е и последниот твит кој жестоко го навредува еден од митските англиски клубови.

Алудира на тоа дека екипата победува во првенството на секои 3-4 недели, па личи на менструален циклус.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0