ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Фановите на Милица Тодоровиќ во неверување: За прв пат по 15 години пејачката донесе голема одлука за новогодишната ноќ

1 мин читање

Пејачката Милица Тодоровиќ по 15 години реши да донесе одлука која можеби ќе ги натажи фановите пред Новата година.

Имено Милица Тодоровиќ оваа година за време на новогодишната ноќ одлучи да остане дома и да прослави за прв пат по 15 години со своите пријатели.

-Јас навистина сакам да бидам дома и со своите пријатели да прославам. Сакам да бидам без шминка и во пижами, да има месо на масата и торта. Малку да се одморам оваа година, вели Милица Тодоровиќ во една емисија која додаде дека едвај го чека дочекот.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0