ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Физичка пресметка во средно училиште во Скопје- тројца ученици претепале соученик

На 28.10.2019 во 14.04 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 12.30 часот  во средно училиште во Скопје ученик бил физички нападнат од тројца ученици од истото училиште.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0