ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Штипјанец си го бара таткото- во понеделникот му се губи трагот

Штипјанец си го бара таткото- во понеделникот му се губи трагот

Вчера околу 16 часот во Полициската станица Штип, Д.М. (41) од Штип пријавил дека неговиот татко К.Г.(67) во понеделникот година околу 20.00 часот излегол од нивниот дом и до пријавување не се вратил дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.