ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Јелена Карлеуша во нов секс скандал? Еве ги деталите!

Јелена Карлеуша во нов секс скандал? Еве ги деталите!

Се чини дека Јелена Карлеуша брзо го заборави порно скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш. Како што пишуваат срспките медиуми, пејачката има нов љубовник.

Овој пат не се работи за фудбалер туку за бизнисмен кој живее во Германија. Јелена се почесто настапува токму во Германија и секој слободен момент го користи за да се види со новата љубов.

Бизнисменот живее во Берлин и е оженет но тоа не му пречи да биде во врска со една од најконтроверзните пејачки на Балканот.

На последниот настап во Дизелдорф, бизнисменот бил во дискотеката во која Јелена пееше, а по настапот заминала кај него дома.