ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Трачеви > Љубовницата на Филип Живојиновиќ е трудна и сака наследство

Љубовницата на Филип Живојиновиќ е трудна и сака наследство

Филип Живојиновиќ наводно на непозната девојка и направил дете, поради што сега таа бара пари и наследство.

Според пишувањето на некои магазини, на чија насловна страна осамнала шокантната вест, љубовницата на Филип наводно му донела слика од ултразвук од лекарски преглед со кој требала да докаже дека ја зборува вистината.

Кога ја слушнала оваа приказна, неговата сопруга, пејачката Александра Пријовиќ, сега Живојиновиќ, добила нервен шок, додека родителите на Филип се во паника.