ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Регион > Ќе висиш на бандера: Синот на Вучиќ преку Фејсбук добил смртни закани

Ќе висиш на бандера: Синот на Вучиќ преку Фејсбук добил смртни закани

Синот на српскиот претседател Александар Вучиќ, Данило, се најде на мета на закани и говор на омраза на социјалните мрежи.

Нему на „Фејсбук“ му се заканувал С. М. дека ќе виси на бендера.

Инаку, С. М. на профилната фотографија на Фејсбук е со автоматско оружје.