ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Џенифер Лопез правела пластична операција на задник?

1 мин читање

Постои нешто познато кога ќе се спомене Џеј Ло- нејзиниот задник! Џеј Ло го осигурала задникон на 300 милиони долари, а целото тело на една милијарда долари.

Се шпекулирало дека познатата Џенифер правела пластична операција на својот задник.

„Ми беше толку смешно кога тоа го слушнав“, одговорила со насмевка на лицето.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0