ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Џорџ Клуни бил геј да или не.

Миленикот меѓу жените Џорџ Клуни, изјавил во едно интервју во 2012 година дека баш му е гајле ако другите луѓе мислат дека е геј.

„Седата лисица“ одбива да први голема работа околу побивање на гласините, бидејќи „тоа би било нељубезно и нефер кон моите геј пријатели“, рекол Клуни.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0