ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

38-годишна тетовка без знаци на живот донесена во тетовската болница

1 мин читање

Не е позната причината за смртта на 38-годишната Т.С.Т. од Тетово, која вчера нешто после 18 часот била донесена во клиничката болница во Тетово без знаци на живот. Увидот ќе покаже како починала тетовката, врз која според МВР немало траги на насилство.

„Вчера ( 19 декември ) околу 18 часот и 20 минути, во тетовската клиничка болница, без знаци на живот, била донесена 38-годишната тетовка Т.С.Т. На нејзиното безживотно тело немало траги на насилство. Извршен е увид, а телото нa

T.С.Т. предадено му е на семејството.“, соопштија од МВР.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0