ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Ракомет

Ракомет

1 мин читање

Македонската ракометна репрезентација на претстојното Европско првенство е во група со Австрија, Украина и Чешка. Натпреварувањето нашата селекција го започнува на 10 јануари со средбата...