ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Свет

1 мин читање

Ви ги пренесуваме гласовите на еврејскиот народ за мир и нивните сојузници кои го затворија главниот терминал на станицата Гранд...

1 мин читање

Ивана Трамп, поранешната сопруга на поранешниот претседател Доналд Трамп, почина на 73-годишна возраст, изјави семејството за ABC News. „Нашата мајка...