ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Сцена

Поранешната евровизиска победничка Кончита Вурст, многумина не ја препознаа кога се појави во специјалната „Евровизија“ што се емитуваше ширум светот...

Наместо Евровизија, годинава гледавме алтернативно шоу организирано со евровизиските претставници. Најмоќниот настап дефинитивно беше оној на Марија Шерифовиќ снимен на...

1 мин читање

Сузана Гавазова и Елена Велевска дефинитивно важат за можеби најпопуларните, но и најатрактивните, најзгодните и најсексапилни македонски фолк пејачки последниве...

1 мин читање

Продолжуваат авантурите на платениот убиец Џон Вик Додека „Џон Вик 4“ е сè уште во претпродукција, филмската компанија Лајонсгејт го...