ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Фудбал

Италијанските фудбалски клубови од најсилната лига во земјата можат да претрпат значителни финансиски загуби поради ситуацијата со коронавирусот. Поради домашните...

1 мин читање

Македонскиот фудбалер кој игра во шпанскиот Леванте Енис Барди се приклучи на глобалната кампања поточно челинџ #StayAtHome што го лансираа...