ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

влада

1 мин читање

Економскиот аналитичар и поранешен советник во министерството за финансии Бранимир Јовановиќ вчеравечер на телевизиско интервју на Алсат, а во однос...