ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

Временска прогноза

По топлото време во изминатиот период од утре облачноста ќе се зголемува. Промена на временската состојба со значително опаѓање на...

1 мин читање

Умерено облачно време со ветер од југоисточен правец ќе преовладува денеска во државата. Зголемена облчаност ќе има во утринските часови, а веќе попладне облачноста ќе...