ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

Гордана Силјановска-Давкова

1 мин читање

Кандидатот за претседател на Република Македонија проф. д-р Гордана Силјановска Давкова денеска во Граѓанскиот штаб подготви 50 оброци за социјално...

1 мин читање

Гордана Силјановска Давкова победи во 47 општини во Република Македонија. ВМРО-ДПМНЕ е победник на овие избори, поразена е коалицијата на...

1 мин читање

Нова Либерална партија отворено даде поддршка на професорката Гордана Силјановска Давкова за претстојните претседателски избори. „Нова Либерална партија изразува огромно...