ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

дарко лазиќ

1 мин читање

Пејачот Дарко Лазиќ после тешката сообраќајна несреќа во која едвај преживеа, целосно ги смени животните навики. Среќната вест дека свршеницата...

1 мин читање

Пејачот Дарко Лазиќ кој преживеа тешка сообраќајна несреќа во октомври минатата година, за српските медиуми откри дали бил под дејство...