ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Деца

1 мин читање

Пожар утринава околу 3:30 часот се случил во подземни гаражи на ул.„Седма албанска бригада“ во скопски Чаир. Од полицијата информираат дека...