ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ЕПП

1 мин читање

Претседателот на Словенечката демократска партија, Јанез Јанша, вчера одржа маркантен говор на самитот на Европската народна партија во Хелсинки, за...